Кондитерська компанія ASA Sweets, Ужгород

Про компанію

Кондитерська компанія «ASA Sweets» заснована у 2009 році і вже понад 5 років виступає лідером у виробництві високоякісних кондитерських виробів на ринку України. За невеликий проміжок часу з маленької кондитерської в провінційному місті Ужгород компанія «ASA Sweets» виросла у монополіста на ринку кондитерських виробів, та завоювала любов та прихильність не тільки ужгородців, а й мільйонів українців та гостей з інших европейських країн . В 2017 році з метою подальшої оптимізації розвитку компанією було прийнято рішення про зміну маркетингової стратегії та ребрендінг і модернізацію виробництва.

В період з 2017-2018 роки, на виробництві планується впровадити систему управління безпекою харчових продуктів НАССР, що відповідає міжнародному стандарту ISO 22000: 2005 та ДСТУ ISO 22000: 2007. Впровадження і сертифікація передової системи управління безпечністю харчових продуктів - стратегічний крок для компанії, який буде гарантувати відповідність продукції «ASA Sweets» найвищим міжнародним стандартам, якість і безпеку ласощів для споживачів.

Поєднання фірмових рецептів і класичних традицій, сучасних технологій і високих стандартів виробництва складають той фундамент, на якому розвивається підприємство. Підтримка стабільної високої якості, максимальне використання нештучних продуктів, власна заготівка ягід та фруктів карпатського регіону і суворе дотримання технологічних рецептур - основа виробничої діяльності компанії.

На сьогоднішній день кондитерська компанія «ASA Sweets» - це постійно модернізуюче виробництво, площі якого складають близько 1000 м кв., де працюють близько 100 працівників. Продукцію компанії «ASA Sweets» можна придбати в понад 300 закладах майже й всіх областях України. Використовуючи спеціальну технологію шокерної заморозки, що дозволяє заморозити виріб на довгий термін, впродовж якого при розморозці продукція абсолютно не втрачає якості, дозволяє нашій компанії виробляти продукцію не використовуючи емульгаторів та стабілізаторів для її збереження. Термін зберігання нашої продукції складає 30 діб при температурі -18°С, що дає значну перевагу в логістиці і реалізації продукції.

×
×

Увійти