Кондитерська компанія ASA Sweets, Ужгород

Як замовити торт

Без традиційного святкового торта не обходиться жодне свято. У нас Ви можете замовити найрізноманітніші ексклюзивні торти - від простих до найскладніших: фото-торти, весільні торти, корпоративні торти, дитячі торти, ювілейні торти, торти до дня народження або виготовимо торт по Вашому ексклюзивному ескізу до будь-якого Вашого свята на замовлення з доставкою, враховуючи всі Ваші побажання.

Наші майстри зможуть здивувати навіть найвибагливіших ласунів!

Щиро сподіваємося, що у нас Ви обов'язково знайдете для себе що-небудь цікаве.

Як зробити замовлення?

Замовлення на заказні торти приймаються безпосередньо в кондитерському цеху або по e-mail у випадку якщо Ви вибрали торт з каталогу.

 1. Вибрати дизайн, склад, вагу.
  Вибирайте будь-який торт з нашого каталогу або разом з нами придумайте свій, неповторний шедевр. Вибирайте начинку та замовляйте торт з розрахунку 100-150 грамів на 1 гостя на Вашому святі. Торти на замовлення приймаються вагою не менше 1,5 кг.
 2. Термін виконання замовлення
  Торт потрібно замовляти не менш ніж за 3 доби, але краще зробити замовлення раніше, особливо якщо торт складний.
 3. Вартість
  Вартість замовленого торта залежить від категорії та начинки, яку Ви обираєте. Окремо рахуються декоративні складові оформлення торта ( харчове фото, фігурки з цукрової мастіки, макаруни, цукерки і.т.п.) Фактична вага замовленого торта може коливатися в розмірі +/- 15%. Окремо вноситься застава за оренду інвентарю (якщо при замовленні обумовлюється необхідність нашого інвентарю) в розмірі 1000 грн. Застава повертається повністю при поверненні інвентарю протягом 3-х днів.
 4. Оплата
  При замовленні торта ми беремо передоплату в розмірі 50% - від суми замовлення. Прохання врахувати, що в разі відмови (за 1-2 дні до терміну виконання замовлення) передоплата не повертається. Остаточний розрахунок здійснюється при отриманні замовлення. По весільних замовленнях попередня повна оплата замовлення вноситься не пізніше ніж за 1 тиждень до весілля.
 5. Отримання
  Самовивіз з нашого кондитерського цеху. Доставка. Зручний час доставки вибирається Вами при оформленні замовлення. Доставляємо в ресторани, кафе, в квартиру, в офіс, в будь-яке, обумовлене Вами місце. Доставка оплачується додатково.
×
×

Увійти